OFF ROAD DÜKKANI - SAĞLIKLA KALIN !

reklam

Ödeme ve Teslimat

 1. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak 
  Belirtilen banka hesaplarımızdan herhangi birisine yapabilirsiniz,

  Banka Bilgileri
  ORD Bilgi Bilişim Otomotiv Turizm İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.

  Kuveyt Türk Bankası
  TR 7400 2050 0009 4551 7800 0001

  Garanti Bankası

  TR51 0006 2000 4400 0006 2957 16

   
 2. Şirketimize gelerek peşin (TL/USD/EURO) ödeme 
  Şirketimize gelerek satın almak istediğiniz ürün bedelini TL/USD/EURO para birimlerinden herhangi birisi ile ödeme yapabilirsiniz.
   
 3. Şirketimize gelerek her türlü kredi kartlarınız ile 
  Şirketimize gelerek kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan tek slip veya 2-9 ay arası taksit seçeneklerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Taksitlendirmelerde kampanya ve vade farkı uygulamaları için lütfen müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.
   
 4. Müşteri temsilcilerimiz ile telefonla görüşerek vereceğiniz siparişlerinizi görüşme sırasında kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.
   
 5. Sitemiz üzerinden güvenli olarak kredi kartlarınız ile ödeme yapabilirsiniz.
   
 6. Sipariş Bedeli İadesi 
  Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Off Road Dükkanı üç (3) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.
   
 7. Teslimat 
  Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünleri direkt kendiniz teslim alabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz. Gönderim konusunda ARAS Kargo ile çalışmaktayız. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (ÜÇ) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir. Kargo teslimatları Türkiye için geçerlidir. Ürün açıklamasında aksi belirtilmedikçe kargo ücreti ALICI'ya aittir.
mobile_status